| Valmistaja | Iiyama |
| Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
| Valmistajan tuotesivu | iiyama.com/de_de/produkte/prolite-xb2481hs-b1/ |
| Mitat | |
| Leveys | 543,5 mm |
| Korkeus | 537 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Paino | 5,5 kg |
| Ominaisuudet | |
| Näyttö | 24 tuumaa, 250 cd/m2, 3000:1, 6 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 12000000:1 |
| Koko | 24 tuumaa |
| Kirkkaus | 250 cd/m2 |
| Kontrastisuhde | 3000:1 |
| Vasteaika | 6 ms |
| Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
| Pysty | 178 astetta |
| Vaaka | 178 astetta |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Dynaaminen kontrastisuhde | 12000000:1 |
| Resoluutio | |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kaiutin | |
| Määrä | 2 kpl |
| Teho | 2 W |
| Liitännät | |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| DVI | On |
| Virrankäyttö (normaalitila) | |
| Maksimi | 25 W |
| Virkistystaajuus | |
| Minimi | 56 Hz |