| Valmistaja | Indesit |
| Ajastin | On |
| Lapsilukko | On |
| Kapasiteetti | 4 kg |
| Energialuokka | A+ EU |
| Pesutulos | A EU |
| Linkoustulos | C EU |
| Linkousnopeus | 1 000 rpm |
| Äänenvoimakkuus | 79 db |
| Pikaohjelma | On |
| Rypistymisenesto-ohjelma | On |
| Villaohjelma | On |
| Rummun tilavuus | 24 l |
| Säädettävät jalat | On |
| Vaahdontunnistus | On |
| Ohjelmamäärä | 16 kpl |
| Esipesu | On |
| Tahranpoisto-ohjelma | On |
| Hienopesu-ohjelma | On |
| Käsinpesuohjelma | On |
| Ylivuotosuoja | On |
| Edestätäytettävä | On - |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 33 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |