| Valmistaja | Indesit |
| Lapsilukko | On |
| Kapasiteetti | 4 kg |
| Energialuokka | A++ EU |
| Pesutulos | A EU |
| Linkousnopeus | 1 200 rpm |
| Äänenvoimakkuus | 77 db |
| Pikaohjelma | On |
| Ohjelmavaiheen näyttö | On |
| Villaohjelma | On |
| Rummun tilavuus | 27 l |
| Vaahdontunnistus | On |
| Ylimääräinen huuhtelu | On |
| Esipesu | On |
| Hienopesu-ohjelma | On |
| Käsinpesuohjelma | On |
| Tehohuuhtelu | On |
| Ylivuotosuoja | On |
| Edestätäytettävä | On - |
| Lyhytohjelma | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 32 cm |
| Paino | 53 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 2 vuotta |
| Väri | |
| Valkoinen | On |