| Valmistaja | Indesit |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 188 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Energialuokka | A+ |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |