| Valmistaja | Indesit |
| Tilavuus | 232 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Pakasteiden säilyvyysaika | 16 h |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 167 cm |
| Syvyys | 65 cm |