| Valmistaja | InFocus |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kauko-ohjain | On |
| Projektoritekniikka | DLP |
| Etäisyyssuhde | 1.5~1.15 |
| Liitännät | |
| USB | On |
| D-Sub | On |
| HDMI-portti | On |
| Analoginen stereolähtö | On |
| Komposiittivideotulo | On |
| Analoginen stereotulo | On |
| USB-host | On |
| WLAN-valmius (USB) | On |
| Mitat | |
| Leveys | 222 mm |
| Korkeus | 79 mm |
| Syvyys | 185 mm |
| Paino | 1,6 kg |
| Kuva | |
| Resoluutio | 1 920 x 1 080 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
| Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
| Kontrastisuhde | 15000:1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Kirkkaus | 2 400 ANSI lumenia |
| Kirkkaus säästötilassa | 1 920 ANSI lumenia |
| 3D-tuki | On |
| Kuvaformaatti | WUXGA |
| Kaiutin | |
| Määrä | 1 kpl |
| Teho | 2 W |
| Takuu | |
| Kesto | 3 vuotta |
| Väri | |
| Musta | On |
| Ääni | |
| Äänenvoimakkuus | 30 db |
| Äänenvoimakkuus säästötilassa | 27 db |
| Asennus | |
| Kattokiinnitys | On |
| Taustaprojisointi | On |
| Pöytäasennus | On |
| Lamppu | |
| Lampun käyttöikä | 6 000 tuntia |
| Lampun tuotekoodi | SP-LAMP-095 |
| Lampun käyttöikä säästötilassa | 10 000 tuntia |