| Valmistaja | InFocus |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kauko-ohjain | On |
| Projektoritekniikka | DLP |
| Etäisyyssuhde | 1.8~1.5 |
| Liitännät | |
| USB | On |
| D-Sub | On |
| S-Video | On |
| Ethernet | On |
| HDMI-portti | On |
| RS232C | On |
| Analoginen stereolähtö | On |
| Komponenttivideotulo | On |
| Analoginen stereotulo | On |
| D-sub lähtö | On |
| Mitat | |
| Leveys | 292 mm |
| Korkeus | 121 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Paino | 2,5 kg |
| Kuva | |
| Resoluutio | 1 280 x 800 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 800 px |
| Kontrastisuhde | 15000:1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Kirkkaus | 3 200 ANSI lumenia |
| Kirkkaus säästötilassa | 2 900 ANSI lumenia |
| 3D-tuki | On |
| Kuvaformaatti | WXGA |
| Kaiutin | |
| Määrä | 1 kpl |
| Teho | 2 W |
| Takuu | |
| Kesto | 1 vuotta |
| Väri | |
| Musta | On |
| Ääni | |
| Äänenvoimakkuus | 32 db |
| Äänenvoimakkuus säästötilassa | 30 db |
| Asennus | |
| Kattokiinnitys | On |
| Taustaprojisointi | On |
| Pöytäasennus | On |
| Lamppu | |
| Lampun käyttöikä | 5 000 tuntia |
| Lampun tuotekoodi | SP-LAMP-093 |
| Lampun käyttöikä säästötilassa | 10 000 tuntia |
| Keystone | |
| Pysty +/- | 40 astetta |