| Valmistaja | Inter-Tech |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 390 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 150 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 470 mm |
| Syvyys | 520 mm |
| Paino | 6 300 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 9 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |