| Valmistaja | Jonsbo, Cooltek |
| Väri | musta, valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 400 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 172 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 216,4 mm |
| Korkeus | 497 mm |
| Syvyys | 475,5 mm |
| Paino | 11 100 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| EATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |