| Valmistaja | Jonsbo |
| Väri | musta, hopea, punainen, harmaa, sininen, pinkki, kulta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 300 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 170 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 215 mm |
| Korkeus | 398 mm |
| Syvyys | 336 mm |
| Paino | 7 300 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |