| Valmistaja | Jonsbo |
| Väri | musta, hopea, sininen, kulta, pinkki, punainen, valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 310 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 170 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 250 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 205 mm |
| Korkeus | 428 mm |
| Syvyys | 340 mm |
| Paino | 4 800 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |