| Valmistaja | Jonsbo |
| Tyyppi | mATX |
| Väri | musta, hopea, punainen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 190 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 250 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 238 mm |
| Korkeus | 399,5 mm |
| Syvyys | 378 mm |
| Paino | 9 000 g |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 4 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |