| Valmistaja | Klarstein |
| Mitat | |
| Leveys | 47 cm |
| Korkeus | 83 cm |
| Syvyys | 44 cm |
| Paino | 24 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Väri | |
| Musta | On |
| Ominaisuudet | |
| Jääkaappi | 92 l, 3 kpl, 1 kpl |
| Tilavuus | 92 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
| Energialuokka | A+ |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Lasihyllyt | On |
| Läpinäkyvät laatikot | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |