| Valmistaja | Klarstein |
| Tilavuus | 45 l |
| Energialuokka | C EU |
| Energiankulutus | 235 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 16 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 25 cm |
| Korkeus | 83 cm |
| Syvyys | 52 cm |
| Paino | 16 kg |