| Valmistaja | Klarstein |
| Mitat | |
| Leveys | 43 cm |
| Korkeus | 74 cm |
| Syvyys | 52 cm |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 70 l, 2 kpl |
| Tilavuus | 70 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 2 kpl |
| Energialuokka | C |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |