| Valmistaja | Klarstein |
| Tilavuus | 118 l |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kapasiteetti | 36 kpl |
| Mitat | |
| Leveys | 46 cm |
| Korkeus | 101 cm |
| Syvyys | 51 cm |
| Paino | 36 kg |