| Valmistaja | König |
| Tuetut muistikorttityypit | microSD |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Käyttöohje | Linkki |
| Virrankulutus | 3,25 W |
| Kamera | |
| Tarkkuus | 0,3 Mpx |
| Resoluutio (leveys) | 640 px |
| Resoluutio (korkeus) | 480 px |
| Kuvakulma | 46.5° |
| Pan (panorointi) | On |
| Tilt (kallistus) | On |
| IR-valo | On |
| Mitat | |
| Leveys | 91 mm |
| Korkeus | 124 mm |
| Syvyys | 91 mm |
| Paino | 286 g |
| Liitännät | |
| Ethernet | On |
| RJ-45 | On |
| WLAN | |
| Antennien lukumäärä | 1 |
| IEEE 802.11b | On |
| IEEE 802.11g | On |
| IEEE 802.11n | On |
| Salaus | |
| WPA | On |
| WPA2 | On |
| WEP 128-bit | On |
| WEP 64-bit | On |