| Valmistaja | Kyocera |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 469 mm |
| Korkeus | 320 mm |
| Syvyys | 410 mm |
| Paino | 20 kg |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 7,5 s |
| Paperinkäsittely | |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 500 arkkia |