| Takuu | 12kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 410 mm |
| Korkeus | 329 mm |
| Syvyys | 410 mm |
| Paino | 21 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 26 sivua/min |
| Väri | 26 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 550 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 512 Mt |
| Virrankulutus | |
| Virrankäyttö (valmiustila) | 33 |
| Virrankäyttö (lepotila) | 0,9 |
| Virrankäyttö (huippu) | 375 |