| Valmistaja | LaCie |
| Kapasiteetti | 12 000 Gt |
| Koko | 3,5 tuumaa |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| RAID tasot | 0, 1, JBOD |
| Kiintolevyjen määrä | 2 |
| Mitat | |
| Pituus | 217 mm |
| Leveys | 118 mm |
| Korkeus | 93,3 mm |
| Paino | 2 900 g |
| Värivaihtoehdot | |
| Alumiini | On |
| Liitännät | |
| USB 3.0 | On |
| Thunderbolt 3 | On |
| USB 3.1 | On |