| Valmistaja | Lava |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaiutinjärjestelmä | Single Stereo Speaker (5 W Total output power) |
| Teho yhteensä | 5 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Liitännät | |
| USB | On |
| Aux in | On |
| Mitat | |
| Paino | 0,624 kg |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 36 h |
| Akun tyyppi | Lithium-ion |