| Valmistaja | LC Power |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| DPI | 2 400 |
| Optinen | On |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 70 mm |
| Korkeus | 36 mm |
| Syvyys | 127 mm |
| Paino | 95 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| OS X | On |
| Windows 10 | On |
| Yhteys | |
| Langallinen | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 7 lkm |
| Rulla | On |