| Valmistaja | Lenco |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| Kuulokeliitäntä | On |
| Akku | |
| Tyyppi | Litiumpolymeeri |
| Akkukesto | 170 mAh |
| Akun kesto (käyttöaika) | 3,5 h |
| Näyttö | |
| Koko | 2 tuumaa |
| Taustavalo | On |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 8 Gt |
| Mitat | |
| Leveys | 45 mm |
| Korkeus | 95 mm |
| Syvyys | 9 mm |
| Paino | 32 g |
| Ominaisuudet | |
| Mikrofoni | On |
| SD-korttipaikka | On |
| Pakkauksen sisältö | |
| Nappikuulokkeet | On |
| USB -kaapeli | On |