| Valmistaja | Lenovo |
| DPI | 1 000 |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 56 mm |
| Korkeus | 32 mm |
| Syvyys | 98 mm |
| Paino | 56 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Ominaisuudet | |
| Nappula | 3 lkm |
| Rulla | On |