| Valmistaja | Lenovo |
| Takuu | 12kk |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Paristo | AA |
| Mukana tuleva hiiri | Lenovo Essential Wireless Mouse |
| Mitat | |
| Leveys | 424 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Syvyys | 155 mm |
| Paino | 580 g |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |
| Windows 8.1 | On |