| Valmistaja | Lenovo |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth | On |
| WLAN | On |
| USB | On |
| 4G | On |
| Näyttö | |
| Tyyppi | LED |
| Koko | 10,1 tuumaa |
| Resoluutio | 1 280 x 800 px |
| Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
| Resoluutio (korkeus) | 800 px |
| Kiintolevy | |
| Kapasiteetti | 64 Gt |
| Mitat | |
| Paino | 560 g |
| Pituus | 178 mm |
| Paksuus | 9 mm |
| Liitännät | |
| HDMI-portti | On |