| Valmistaja | Lexmark |
| Takuu | 12kk |
| Prosessori | 800 mhz |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 622 mm |
| Korkeus | 555 mm |
| Syvyys | 557 mm |
| Paino | 62,3 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 31 sivua/min |
| Väri | 31 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 1 000 arkkia |
| Paperitasojen määrä | 4 kpl |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
| Paperitasojen enimmäismäärä | 6 kpl |
| Tulostuksen resoluutio | |
| Maksimi | 600x600 dpi |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Enimmäismäärä | 1 280 Mt |
| Äänenvoimakkuus | |
| Äänitaso valmiustilassa | 39 dbA |
| Äänitaso toiminnassa | 53 dbA |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 9 s |