| Valmistaja | Lexmark |
| LCD-näyttö | On |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Äänenvoimakkuus | 52 db |
| Laser | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 396 mm |
| Korkeus | 259,5 mm |
| Syvyys | 359 mm |
| Paino | 11,4 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 33 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 98 | On |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 32 Mt |
| Enimmäismäärä | 160 Mt |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 6,5 s |