| Valmistaja | Lexmark |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mustesuihku | On |
| Mitat | |
| Leveys | 432 mm |
| Korkeus | 106 mm |
| Syvyys | 415 mm |
| Paino | 4,5 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 9 sivua/min |
| Väri | 5 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 25 arkkia |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Toiminnot | |
| Tulostus | On |