| Valmistaja | Lexmark |
| LCD-näyttö | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 399 mm |
| Korkeus | 263 mm |
| Syvyys | 382 mm |
| Paino | 14,1 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 38 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 300 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 6,5 s |