| Valmistaja | Lexmark |
| Takuu | 12 kk |
| Paperikapasiteetti | 500 arkkia |
| Paperitasojen määrä | 3 kpl |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Äänitaso valmiustilassa | 22 dbA |
| Äänitaso toiminnassa | 55 dbA |
| Ensimmäisen sivun tulostus | 6 s |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 641 mm |
| Korkeus | 578 mm |
| Syvyys | 520 mm |
| Paino | 49,4 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 50 sivua/min |
| Tulostuksen resoluutio | |
| Maksimi | 1200 x 1200 dpi |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows 2000 | On |
| Windows XP | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows Vista | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| Linux | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Muisti | |
| Vakio | 256 Mt |
| Enimmäismäärä | 1 280 Mt |