| Monitoimitulostin | On |
| Tulostustekniikka | värilaser |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Valmistaja | lexmark |
| Erilliset mustesäiliöt | On |
| LCD-näyttö | On |
| Prosessori | 1 ghz |
| Takuu | 12kk |
| Paperinkäsittely | |
| Paperitasojen enimmäismäärä | 5 kpl |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 150 arkkia |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Paperitasojen määrä | 4 kpl |
| Paperikapasiteetti | 450 arkkia |
| Tulostusnopeus | |
| Väri (vedoslaatu) | 31 sivua/min |
| Mustavalkoinen (vedoslaatu) | 31 sivua/min |
| Väri | 31 sivua/min |
| Mustavalkoinen | 31 sivua/min |
| Skannausominaisuudet | |
| Skannaus verkkoon | On |
| Skannaus tiedostopalvelimelle | On |
| Arkinsyöttölaite | On |
| Skannaus sähköpostiin | On |
| Skannaus FTP:lle | On |
| Skannaus USB-massamuistille | On |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Tarkkuus | 600x600 dpi |
| Kopiointinopeus (väri) | 31 kopiota/min |
| Kopiointinopeus (mv) max | 31 kopiota/min |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Tulostuksen resoluutio | |
| Maksimi | 600x600 dpi |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 7 x64 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Linux | On |
| OS X 10.3 Panther | On |
| OS X 10.4 Tiger | On |
| Windows Vista 64-bit | On |
| Windows Vista | On |
| Windows XP x64 | On |
| Windows XP | On |
| Windows 2000 | On |
| Lisätieto | tukee myös unix ja novell käyttöjärjestelmiä |
| Ensimmäisen sivun tulostus | |
| Mustavalko | 9 s |
| Toiminnot | |
| Kopiointi | On |
| Skannaus | On |
| Tulostus | On |
| Faksi | On |
| Äänenvoimakkuus | |
| Äänitaso toiminnassa | 53 dbA |
| Äänitaso valmiustilassa | 39 dbA |
| Liitettävyys | |
| Ethernet | On |
| USB | On |
| Muisti | |
| Enimmäismäärä | 1 536 Mt |
| Vakio | 1 536 Mt |
| Mitat | |
| Leveys | 672 mm |
| Korkeus | 771 mm |
| Syvyys | 668 mm |
| Paino | 79,3 kg |