| Valmistaja | Lexmark |
| Laser | On |
| Mustavalko | On |
| Monitoimitulostin | On |
| Liitettävyys | |
| USB | On |
| Ethernet | On |
| Mitat | |
| Leveys | 48,9 mm |
| Korkeus | 56,1 mm |
| Syvyys | 47,9 mm |
| Paino | 23,6 kg |
| Tulostusnopeus | |
| Mustavalkoinen | 50 sivua/min |
| Paperinkäsittely | |
| Paperikapasiteetti | 650 arkkia |
| Kaksipuoleinen tulostus | On |
| Maksimi paperiarkin koko | a4 |
| Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 50 arkkia |
| Paperin vastaanottokapasiteetti | 250 arkkia |
| Kopiointiominaisuudet | |
| Suurennus/pienennys | 25-400% |
| Kopiointinopeus (mv) max | 50 kopiota/min |
| Toiminnot | |
| Faksi | On |
| Tulostus | On |
| Skannaus | On |
| Kopiointi | On |
| Käyttöjärjestelmä | |
| Windows XP | On |
| Windows Vista | On |
| Windows 7 | On |
| Windows 8 | On |