| Valmistaja | LG |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Elementit | 1 (kaiutin), 1 (diskanttikaiutin) |
| Elemettien koot | 6,5 " |
| Teho yhteensä | 50 W |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 353 mm |
| Korkeus | 425 mm |
| Syvyys | 292 mm |
| Paino | 9,7 kg |
| Akku | |
| Akun kesto (käyttöaika) | 15 h |