| Valmistaja | LG |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 185 cm |
| Syvyys | 57 cm |
| Paino | 73 kg |
| Takuu | |
| Kesto | 24 kk |
| Ominaisuudet | |
| Väri | Valkoinen |
| Jääkaappi | 382 l, 5 kpl, 2 kpl, Pullohylly |
| Tilavuus | 382 l |
| Hyllyjen lukumäärä | 5 kpl |
| Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
| Pullohylly | On |
| Energialuokka | A++ |
| Äänenvoimakkuus | 42 db |
| Energiankulutus | 116 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Elektroninen termostaatti | On |
| Lasihyllyt | On |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |