| Valmistaja | LG |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Teho bassovahvistimessa | 180 W |
| Teho keskikanavassa | 160 W |
| Teho yhteensä | 500 W |
| Tuotekuvaus | All in One Vertical Standing Design. Music, when done right makes the party. 500 Watts sykkivää rytmiä ja vilkkuvia valoja jotka kiihdyttää sitä. On aika antaa juhlien nousta uudelle tasolle Mini Audion avulla. Voit helposti valita paikan ja välittömästi järjestää juhlat. |
| Liitännät | |
| Bluetooth | On |
| USB | On |
| DVD | On |
| FM | On |
| Aux in | On |