| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta, musta + musta sisusta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 400 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 170 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 250 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 473 mm |
| Syvyys | 490 mm |
| Paino | 5 800 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 4 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 3 |