| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 410 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 85 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 180 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 484 mm |
| Korkeus | 515 mm |
| Syvyys | 148 mm |
| Paino | 8 700 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 7 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |