| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | Ei |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 410 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 85 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 514 mm |
| Korkeus | 585 mm |
| Syvyys | 148 mm |
| Paino | 9 900 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| EATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 1 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 8 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |