| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta, vihreä, sininen, kulta, musta/valkoinen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 370 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 170 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 298 mm |
| Mitat | |
| Paino | 9 500 g |
| Korkeus | 428 mm |
| Syvyys | 404 mm |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Cube | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| EATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |