| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 250 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 100 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 210 mm |
| Korkeus | 210 mm |
| Syvyys | 330 mm |
| Paino | 3 300 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 1 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 1 |