| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 170 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 60 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 170 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 149 mm |
| Korkeus | 257 mm |
| Syvyys | 224 mm |
| Paino | 1 470 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |