| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 130 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 237 mm |
| Korkeus | 345 mm |
| Syvyys | 346 mm |
| Paino | 5 250 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |