| Valmistaja | Lian Li |
| Tyyppi | Testipenkki |
| Väri | musta, hopea, punainen |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Mitat | |
| Leveys | 351 mm |
| Korkeus | 400 mm |
| Syvyys | 330 mm |
| Paino | 1 800 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 3 |
| 5.25":n laitepaikkoja | 2 |