| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 193 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 60 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 170 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 170 mm |
| Korkeus | 277 mm |
| Syvyys | 252 mm |
| Paino | 1 770 g |
| Tyyppi | |
| Minitorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 3 |