| Valmistaja | Lian Li |
| Väri | musta |
| Sivuikkuna | On |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 330 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 180 mm |
| Virtalähteen enimmäispituus | 245 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 240 mm |
| Korkeus | 620 mm |
| Syvyys | 436 mm |
| Paino | 7 800 g |
| Tyyppi | |
| Miditorni | On |
| Tuetut emolevyt | |
| ATX | On |
| Micro-ATX | On |
| Laitepaikat | |
| 3.5":n laitepaikkoja | 6 |