| Valmistaja | Lian Li |
| Tyyppi | Laiva |
| Väri | musta, valkoinen, hopea |
| Valmistajan tuotesivu | Linkki |
| Näytönohjaimen enimmäispituus | 300 mm |
| Tuulettimen enimmäiskorkeus | 60 mm |
| Mitat | |
| Leveys | 764 mm |
| Korkeus | 293 mm |
| Syvyys | 259 mm |
| Paino | 4 900 g |
| Tuetut emolevyt | |
| ITX | On |
| Laitepaikat | |
| 2,5":n laitepaikkoja | 2 |
| 3.5":n laitepaikkoja | 2 |