| Valmistaja | Liebherr |
| Tilavuus | 241 l |
| Energialuokka | A+ EU |
| Äänenvoimakkuus | 43 db |
| Energiankulutus | 315 kWh/vuosi |
| Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
| Muovilaatikot | On |
| Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 8 kpl |
| Ovi saranoitu oikealta | On |
| Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
| Säädettävät jalat | On |
| Kaappipakastin | On |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 186 cm |
| Syvyys | 63 cm |
| Paino | 81 kg |
| Väri | |
| Teräs | On |