| Valmistaja | Logik |
| Lapsilukko | On |
| Energialuokka | A |
| Liesitaso | |
| Tyyppi | Valurauta |
| Edessä-oikea keittoalue | 1 500 W |
| Teho | 1 500 W |
| Edessä-vasen keittoalue | 2 000 W |
| Takana-oikea keittoalue | 1 500 W |
| Takana-vasen keittoalue | 1 000 W |
| Mitat | |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 85 cm |
| Syvyys | 60 cm |
| Paino | 37 kg |
| Väri | |
| Valkoinen | On |
| Uuni | |
| Tilavuus | 62 l |
| Grillitoiminto | On |
| Uunipellit | 1 kpl |
| Valaisimet | 1 kpl |
| Luukku | 2 kpl, 77 C |
| Lasien lukumäärä | 2 kpl |
| Ulkopinnan lämpötila | 77 C |
| Ylä-/alalämpö | On |