| Valmistaja | Logitech |
| Liitäntä | |
| USB | On |
| Mitat | |
| Leveys | 68 mm |
| Korkeus | 43 mm |
| Syvyys | 124 mm |
| Paino | 107,2 g |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
| Linux | On |
| Mac OS X 10.5 | On |
| Windows 7 | On |
| Mac OS X 10.6 | On |
| Windows 8 | On |
| Mac OS X 10.7 | On |
| Mac OS X 10.8 | On |
| Windows 8.1 | On |
| Yhteys | |
| Langaton | On |
| Ominaisuudet | |
| Rulla | On |